خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نحوه دریافت کتابها

     دریافت اطلاعات رایگان می باشد
  کتیبه خوشبختی

  من پیمان مومنی 31ساله، ساکن شهرستان دهلران از توابع استان ایلام هستم که به تازگی دو کتاب در حوزه موفقیت به نام های بسی رنج بردم در این سال سی و آسانسور را به رشته تحریر درآورده ام که هدفم از ارایه این وبلاگ نیز، معرفی این دو کتاب است که در آذرماه سال جاری(1391) در حال طی پروسه چاپ هستند و همین طور نیز، می خواهم از این وادی استفاده کنم و کتابهایم را در اختیار سایر عزیزانی قرار دهم که هدفشان رسیدن به خوشبختی واقعی در زندگی است، و برای رسیدن به این مهم، در تکاپو و جستجوی یافتن راههای موفقیت و فراگیری دانش بیشتری در این زمینه هستند.

  خوشبختانه در کتاب فروشی ها می توان به وفور منابع و کتب مربوط به حوزه موفقیت، از نویسندگان و اساتید معروف و یا گمنام داخلی یا خارجی زیادی را یافت، که راه کارها و توصیه های متفاوتی را برای یافتن راههای موفقیت ارایه داده اند که صد البته، کابردی و راه گشا هم هستند. ولی بسته به نوع نگرش، خصلت و طبیعت افراد مختلف، اکثرا به دنبال راه های کوتاهتر، سریعتر، کاربردی تر، ملموس تر به واقعیت و آسانتر هستند که بتوانند در تمامی جنبه ها و پیشامد های یومیه شان، از آنها استفاده کنند و به موفقیت هم برسند!

  اینجانب سعی کرده ام به طور اخص این خصیصه را در مطالب کتابهایم، لحاظ کنم. که برای آشنایی و اشاره ای جزیی به موضوعات مطرح شده در این دو کتاب، نمونه مطالبی کوتاه، از بعضی سوالها، سرفصل ها و سرخطهای موجود در دو کتابم را در ذیل آورده ام:

  چگونه اراده انسان میتواند خلاق خیلی چیزها باشد؟

  به واقع تعریف دقیق موفقیت چیست؟

  موفقیت برای هرکس در زندگی عادی به چه معناست؟

  شرح دانش و علم موفقیت و راههای موفق شدن!

  نحوه بکارگیری و بکاربستن درست وصحیح و عملی دانش موفقیت!

  فیزیک غیر ممکن ها!

  چرا خداوند از روح خود در انسان دمید؟ و ما از این دمیدن روح به چه نتایجی میتوانیم برسیم؟ چرا خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داد؟ چرا همه کاینات از جمله اجنه وفرشتگان مقرب خود را وادار به سجده در مقابل انسان کرد؟ چرا انسان احسن الخالقین است؟

  چه وقت به اهدافمان میرسیم؟

  خوشبختی چیست؟

  هدف اصلی از زندگی کردن چیست؟

  چگونه با لذت تمام، سریع تر وآسان تر به خواسته هایمان برسیم؟

  چگونه بدون اینکه کوچکترین زحمت فیزیکی بکشیم و متحمل کوچکترین رنج و سختی شویم، با لذت تمام و با سرعت یا هدفمان به نزدمان بیاید وخواسته مان برآورده شود یا اینکه ما با شادی و آرامش و باسرعت و احساس لذت به سمت هدفمان، طی الارض کنیم؟

  عشق یا منطق؟

  مراحل رسیدن به خواسته!

  چگونه عشق ورزی کنیم؟

  مساله قضا و قدر و اختیار انسان!

  چگونه میتوان استعدادهای بالقوه خودمان را کشف کنیم؟

  چگونه به تیپ دلخواه مان، هم از لحاظ ظاهری و هم باطنی، برسیم؟ چگونه با مسایلی مانند جوش صورت، چاقی یا لاغری، ریزش مو... روبرو شویم و بدون استفاده از کوچکترین دارویی آنها را رفع و رجوع کنیم و به آن تیپ دلخواهمان برسیم؟

  در واقع علت واقعی وقوع این وقایع غیر واقعی چیست؟

  یک داستان و زندگی نامه کاملا واقعی و پندآموز از یک نفر، که بدون هیچ مدرک دانشگاهی و ثروتی، با کمتر از 200هزار تومان سرمایه، و در مدت زمانی کمتر از 6ماه، از یک نگهبان ساده به صاحب و مدیر عامل یک شرکت تبدیل شد!

  در این دو کتاب به بسیاری مطالب این چنینی و مختلف، طرح سوالات کلیدی و متفاوت و جواب دهی به آنها، و موضوعات گوناگون در بسیاری از ابعاد زندگی، که حتماٌ هر شخصی با آنها روبرو می شود، پرداخته ام....  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : موفقیت ,انسان ,برسیم؟ ,زندگی ,واقعی ,چیست؟ ,برسیم؟ چگونه ,راههای موفقیت ,یافتن راههای ,یافتن راههای موفقیت ,
  نحوه دریافت کتابها

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر