جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کسب درآمد بدون سرمایه

  کسب درآمد آسان؛ بدون نیاز به سرمایه

  با شرکت در«طرح مشارکت خیرخواهانه»

  مشارکت خیرخواهانه چیست؟
  شما در توزیع و پخش کتاب اکسیر با ما همکاری می‌نمائید و بدون هیچ هزینه و سرمایه‌ای، سود مشارکت خود را دریافت می‌کنید. شیوه‌ی توزیع کتاب نیز بدین گونه است:
  1) ابتدا شما خلاصه‌ای از کتاب که لینک آن در انتهای همین بخش آمده است را دانلود می‌کنید.
  2) سپس از طریق بلوتوث یا ... آن‌را در اختیار دوستان، آشنایان و کسانی‌که به دنبال موفقیت و خوشبختی هستند قرار می‌دهید.
  3) آن‌گاه بهاء کتاب را از متقاضیان می‌گیرید و به حساب ما واریز می‌نمائید تا از طریق اداره پست در سریع‌ترین زمان ممکن، کتاب‌ها را برای‌تان ارسال نمائیم و شما آن‌ها را به خریداران تحویل می‌دهید.
  مزایای این طرح برای شما:
  1) به ازاء توزیع و فروش 3 جلد کتاب، یک جلد کتاب از ما هدیه می‌گیرید. یعنی شخص با پرداخت بهاء سه جلد کتاب، مالک چهار جلد می‌شود، در حقیقت سود اصلی و اولیه شما، بهاء یک جلد کتاب هدیه است.
  2) بهاء کتاب با احتساب هزینه پستی و سایر هزینه‌ها، بیش از 24000 تومان است که ما برای قدردانی و تشکر از عزیزانی‌که در این طرح مشارکت می‌نمایند، با تقریبا 30 درصد تخفیف، کتاب‌ها را برایش ارسال می‌نمائیم. که بهاء پرداختی در این شیوه به ازاء هر جلد کتاب، مبلغ 17000تومان می‌باشد. به طور مثال کسی‌که بهاء سه جلد کتاب؛ یعنی 51000 تومان را می‌پردازد، ما چهار جلد کتاب را برایش ارسال می‌نمائیم.
  بدین ترتیب حداقل سود مشارکت برای اشخاصی که در این طرح شرکت می‌کنند 17000 تومان است که این سود، تقریبا دو برابر سودیست که شخص مؤلف از فروش 4 جلد کتاب نصیبش می‌گردد.
  نحوه‌ی ثبت نام در این طرح:
  برای مشارکت در این طرح می‌بایست نام، نام خانوادگی و آدرس کامل پستی خود ( به همراه کدپستی) را به شماره همراه 09185113221 پیامک نمائید تا برای‌تان کد مشارکت صادر گردد و اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهیم.
  توجه: این طرح هیچ محدودیتی ندارد، هر فردی در هر سن و سالی با هر جنسیتی، با هر میزان مشارکت، در هر مکانی و با هر میزان فعالیتی، می‌تواند در این طرح ثبت نام کند و به هر تعدادی که می‌تواند کتاب‌ها را توزیع کند، از سه جلد تا چند هزار جلد که مضربی از سه باشد.
  با کلیک بر روی لینک زیر خلاصه کتاب را دانلود نمائید؛
  http://www.4shared.com/office/nMLWG73Jba/___.html


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 22 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : کتاب ,مشارکت ,بهاء ,توزیع ,تومان ,کتاب‌ها ,ارسال می‌نمائیم ,برایش ارسال ,بهاء کتاب ,برایش ارسال می‌نمائیم ,
  کسب درآمد بدون سرمایه

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر